25 november 2013 - 16:30 - Cultuur
In Saoedi Arabië is er enige ophef ontstaan nadat de Saoedische autoriteiten, de Marokkaanse zanger Abdelfattah Grini hebben uitgenodigd om deel te nemen aan de reiniging van de Kaaba.
Geestelijken uitten bezwaar tegen de aanwezigheid van een zanger om de Kaaba te helpen reinigen met ZamZam- en rozenwater, schrijft Al Youm 24.
De zanger reageerde onmiddellijk op de kwaadsprekerij. "De toegang tot de Kaaba is niet beperkt tot specifieke namen, en er is geen tekst in de Koran of de Soennah dat voordeel geeft aan een bepaalde klasse en niet aan een ander", aldus Abdelfattah Grini.
De Kaaba wordt twee maal per jaar gereinigd. Daaraan mogen een beperkt aantal pelgrims, op uitnodiging van de Saoedische autoriteiten, deelnemen.
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Stranden Al Hoceima gekaapt, autoriteiten machteloos
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel
Ticketprijzen comeback Saad Lamjarred in Marokko schokken