Zoeken

Mbark Boussoufa niet vervolgd na ruzie in nachtclub

27 februari 2015 - 19:17 - Sport

Geschreven door Laila A.

De kamer van inbeschuldigingstelling van Antwerpen heeft donderdag besloten dat er geen reden was om Marokkaanse international Mbark Boussoufa te vervolgen na een incident in een nachtclub.

De profvoetballer werd door een Brusselse student van mishandeling beschuldigd. Hij zou de jongen in april 2011 hebben geslagen in dancing Carré in Willebroek.

De raadkamer in Mechelen had eerder al dezelfde uitspraak gemaakt in het voordeel van Boussoufa. De student ging toen in beroep.

Een onderzoek werd na het incident ingesteld maar leverde geen bewijzen op dat Mbark Boussoufa de student werkelijk had mishandeld.

Lees meer

Marokko wint interland tegen Centraal Afrika met 4-0

Marokko heeft gisteravond een interland tegen de Centraal-Afrikaanse Republiek met 4-0 gewonnen in Marrakech.

Mbark Boussoufa naar Lokomotiv Moskou

Mbark Boussoufa heeft een driejarig contract ondertekend met de Russische Lokomotiv Moskou. De transfersom zou rond de 15 miljoen euro liggen.

Mbark Boussoufa tekent in Abu Dhabi

Mbark Boussoufa heeft een nieuwe club gevonden. De 31-jarige middenvelder heeft een contract getekend bij Al Jazira in Abu Dhabi.

Youssef El Arabi vier wedstrijden geschorst

Marokkaanse international Youssef El Arabi is woensdag door de Spaanse voetbalbond voor vier wedstrijden geschorst.

Zenit geeft 30 miljoen voor Boussoufa en Benatia

De Russische FK Zenit Sint-Petersburg heeft er 30 miljoen euro voor over om Mbark Boussoufa en Mehdi Benatia te contracteren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team