Marrakech opnieuw bij beste bestemmingen ter wereld
Nieuwe onderscheiding voor Marrakech dat werd verkozen tot één van de mooiste bestemmingen ter wereld voor het jaar 2019.
19 juni 2019 - 15:00 - Marokko
De Royal Mansour in Marrakech is tijdens de 11e editie van de Conde Nast Traveler 2019 verkozen tot "Best International Urban Hotel" in de wereld.
Deze editie werd door de actrice Laura Sanchez geanimeerd op de ambassade van Italië in Madrid.
De Royal Mansour was samen met The Ned Hotel in Londen, de Four Seasons George V in Parijs en de Ritz-Carlton in Berlin genomineerd.
Volgens Infomediaire toont deze nieuwe onderscheiding opnieuw de uitmuntendheid en voortdurende inspanningen van de Royal Mansour Marrakech.
Lees meer
Nieuwe onderscheiding voor Marrakech dat werd verkozen tot één van de mooiste bestemmingen ter wereld voor het jaar 2019.
Trip Advisor heeft een nieuwe lijst gepubliceerd van beste toeristische steden ter wereld. Marrakech heeft een plaatsje bemachtigd in de top 10.
De Mandarin oriental Marrakech werd opgenomen in de top 30 van beste hotels in Afrika na een peiling van de Readers’ Choice Awards 2019.
Het Mamounia paleis in Marrakech is genomineerd voor de Condé Nast Traveler Choice Award 2020.
Vier Marokkaanse hotels werden door de organisatie Prix Villégiature Awards genomineerd voor een prijs.