Drugs : Nederlandse opgepakt in Marrakech
De politie van de internationale luchthaven van Marrakech-Menara heeft maandag een Nederlandse vrouw gearresteerd met zes kilo drugs in haar bagage.
.
- Marokko
Marrakech-Menara International Airport werd benoemd tot tweede beste regionale luchthaven in Afrika, na die van King Shaka International in Zuid-Afrika.
De op één na grootste luchthaven van Marokko na de luchthaven Mohammed V van Casablanca, werd beloond voor de kwaliteit van haar diensten en de ruimten bestemd aan de reizigers.
Marrakech-Menara kan met haar twee terminals tot maximaal 4,5 miljoen passagiers per jaar ontvangen.
"Best regional airports africa" 2011, die de derde plaats toekende aan de luchthaven van Sharm El-Sheikh in Egypte, beloont middelgrote luchthavens op basis van een studie op een steekproef van 11 miljoen passagiers van 100 verschillende nationaliteiten.
Lees meer
De politie van de internationale luchthaven van Marrakech-Menara heeft maandag een Nederlandse vrouw gearresteerd met zes kilo drugs in haar bagage.
Ryanair, Ierse low cost vliegmaatschappij, zal vanaf eind oktober een nieuwe luchtverbinding lanceren tussen Marrakesh en Eindhoven in Nederland.
De Marhaba 2011 operatie die op 15 september eindigde, is in normale omstandigheden verlopen volgens de Mohammed V Stichting voor Solidariteit, die aangeeft dat maar liefst 2,4...
Een vliegtuig van Royal Air Maroc overvloog op zeer lage hoogte, de landelijke gemeente Tassoultant in de regio van Marrakech, en zaaide daardoor paniek onder de bevolking.
Acht mulas (drugs-muilezels) van Afrikaanse afkomst zijn aangehouden op de Mohammed V luchthaven in Casablanca in het bezit van acht kilo cocaïne.