8 september 2019 - 13:45 - Marokko
Adil El Miloudi is onder vuur komen te staan na zijn uitspraken tijdens een televisieshow in juni. De Marokkaanse zanger moedigt huiselijk geweld aan.
Tijdens het programma "Kotbi Tonight" op Chada TV, waar hij samen met de Frans Algerijnse acteur Sami Naciri te gast was, verklaarde Adil El Miloudi dat het normaal was om zijn vrouw te mishandelen.
"Ik mishandelde mijn vrouw ooit in Spanje, ik werd daarvoor in bewaring gesteld en vervolgens vrijgelaten. In Marokko is dat echter doodnormaal... Elke man moet goed voor zijn vrouw zorgen: haar slaan, haar vermoorden... het is zijn zaak.", aldus de zanger.
De uitspraken van Adil El Miloudi zorgden voor veel verontwaardiging in Marokko en haalde zelfs de buitenlandse media.
Volgens gegevens van het ministerie van Familie en Solidariteit zijn 54 procent Marokkaanse vrouwen minstens één maal in hun leven het slachtoffer geweest van huiselijk geweld.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Marokko zet (opnieuw) buitenlanders uit
Drama om erfenis in Marokko
Nepdode moordenaar door Marokko en Frankrijk gevat
Strategische metalen ontdekt in Marokko
Stroomuitval in Europa verstoort internet in Marokko
Franse acteur trots op droomvilla in Marrakech
Ryanair bemoeilijkt (opnieuw) vliegvoorwaarden naar Marokko
Marokkanen in buitenland slachtoffer vastgoedfraude