12 oktober 2024 , 15:30 - Fouad Badel - Sport
Het Marokkaanse zaalvoetbalteam is een plek gezakt op de FIFA-ranglijst. De ploeg van bondscoach Hicham Dguig staat nu zevende. De ranglijst is bijgewerkt na afloop van het WK zaalvoetbal in Oezbekistan.
Marokko bereikte de kwartfinale van het toernooi, waarin het verloor van titelverdediger Brazilië (1-3). Deze uitslag heeft invloed gehad op de positie van Marokko op de ranglijst.
Lees ook: Marokko’s WK-droom spat uiteen tegen Brazilië
Brazilië voert de ranglijst aan, gevolgd door Portugal, Argentinië, Spanje, Kazachstan, Iran en Marokko. Rusland, Oekraïne en Frankrijk maken de top 10 compleet. Opvallend is de stijging van Kazachstan, dat drie plaatsen winst boekt.
Lees ook: Uitzonderlijke premies voor Marokkaanse futsalspelers
In Afrika blijft Marokko de onbetwiste nummer één. Egypte staat op de 37e plaats, Libië op 46, Zuid-Afrika op 51 en Angola op 57.
Brits echtpaar adopteert Marokkaanse zwerfhond na 80 km achtervolging
Bruiloft in Tanger eindigt in vlammenzee
Bekende influencer krijgt celstraf en hoge boete in Marokko
Vermiste man van 87 dood teruggevonden in rivierbedding Tanger
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech