13 januari 2021 , 10:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Algerije is op het Wereldkampioenschap handbal in Egypte de eerste tegenstander van Marokko. De Marokkaanse selectie hoopt door de deelname aan het kampioenschap te klimmen op de wereldranglijst.
Het toernooi in Egypte is het 27e Wereldkampioenschap handbal dat wordt gehouden. Marokko neemt voor de zevende keer deel aan het kampioenschap en is ingedeeld in groep F, samen met Portugal, Algerije en IJsland.
Het Marokkaanse team heeft goede herinneringen aan Egypte. Toen het Wereldkampioenschap er in 1999 werd gehouden, wist de Marokkaanse selectie door goede prestaties de 17e plaats op de wereldranglijst te bereiken, meldt het dagblad Al Ahdath Al Maghribia.
Na de eerste wedstrijd tegen Algerije zijn Portugal en IJsland de volgende tegenstanders. Volgens de voorzitter van de Koninklijke Marokkaanse Handbal Federatie (FRMHB), Adli El Hanafi, heeft het nationale team een goede voorbereiding gehad en zijn de spelers uiterst gemotiveerd om goed te presteren. De handballers hebben twee trainingsstages achter de rug, een in Ifrane en een tweede in Turkije, waar ze vier vriendschappelijke wedstrijden hebben gespeeld.
Voor de 27e editie van het Wereldkampioenschap Handbal is het reglement gewijzigd. De teams die op de eerste drie plaatsen in de groep eindigen gaan direct door naar de knock-out ronde van het toernooi. De nummers vier worden in twee groepen verdeeld en zullen strijden om de President’s Cup.
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan