5 september 2020 - 16:10 - Marokko
Een jonge vrouw die werd vervolgd voor doodslag is door de rechtbank van eerste aanleg in Rabat vrijgesproken. Een bewaker had haar proberen te verkrachten in een huurappartement in Temara.
Het slachtoffer, een 19-jarige studente, was op zoek naar een appartement in de stad bij Rabat. De bewaker van een pand vertelde jaar dat een appartement in het gebouw leeg was en bood haar aan om het te bezoeken.
Assabah bericht dat eenmaal in het appartement, de bewaker de deur op slot deed en de jonge vrouw probeerde te misbruiken. Het slachtoffer duwde hem weg waardoor hij zijn evenwicht verloor en een dodelijke val maakte.
Het slachtoffer riep om hulp waarop enkele buren kwamen aanrennen. Ook de politie werd gewaarschuwd. Bij aankomst van de hulpdiensten was de bewaker al dood.
De jonge vrouw werd gearresteerd en aangeklaagd voor doodslag. Ze werd in voorlopige hechtenis genomen in de Al Arjat gevangenis en pleitte voor zelfverdediging. De rechter geloofde haar en sprak haar vrij.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project