24 juli 2019 - 18:40 - Marokko
In het noord-Marokkaanse Tanger hebben 26 arbeiders een voedselvergiftiging opgelopen na saykouk te hebben gegeten.
Saykouk is een recept op basis van couscous en karnemelk. Volgens Le360 vond de groepsvergiftiging op maandag plaats in de wijk Beni Makkada.
De slachtoffers riepen zelf de hulpdiensten op. Vijf ambulances snelden ter plekke. Alle arbeiders werden vervolgens naar het Mohammed V ziekenhuis afgevoerd.
Vier slachtoffers verkeren in een kritieke toestand en liggen nog steeds in het ziekenhuis. Hun 22 collega’s mochten intussen terug naar huis.
Volgens het blad is het niet de eerste keer dat een voedselvergiftiging door saykouk wordt gemeld. Twee dagen eerder was een volledige familie in het ziekenhuis opgenomen na saykouk op het strand van Achakkar te hebben gegeten.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht