Zoeken

Marokko: 1735 ton voedsel in beslag genomen in tweede kwartaal 2018

- Marokko

Geschreven door Said A.

De Marokkaanse warenautoriteit ONSSA heeft in het tweede kwartaal van 2018 ruim 1735 ton voedsel in beslag genomen.

Volgens een verklaring van de dienst werden in dezelfde periode controles uitgevoerd op 348.644 ton voedsel in heel het land.

De controles werden tijdens 24.399 inspectiebezoeken uitgevoerd. Volgens de ONSSA werden 511 zaken aan de rechtbanken toevertrouwd.

In het tweede kwartaal werd tevens 3.359.607 ton geïmporteerd voedsel gecontroleerd waarvan 3277 ton werd geweigerd. Ook werd 639.955 ton voedsel bestemd voor de export gecontroleerd.

Lees meer

Marokko: 93 ton bedorven voedsel vernietigd sinds begin Ramadan

In de eerste veertien dagen van de maand Ramadan werd 93 ton bedorven voedsel in beslag genomen en vernietigd in Marokko

Marokko: 2 ton bedorven voedsel in beslag genomen

De Marokkaanse waren- en voedselautoriteit ONSSA heeft in het derde kwartaal van dit jaar 1,849 ton bedorven voedsel in beslag genomen.

Marokko: 4730 ton voedsel vernietigd in 2017

In de loop van 2017 zijn in Marokko bij controles 4730 ton voedingswaren in beslag genomen en vernietigd. Dat bericht de Marokkaanse warenautoriteit ONSSA.

Ramadan: 4,5 ton bedorven voedsel vernietigd in Tanger-Tetouan-Al Hoceima

In de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima werd in de tien eerste dagen van de maand Ramadan ruim 4,5 ton bedorven voedsel in beslag genomen.

Marokko: schapen Eid ul-Adha met afval vetgemest

De diensten van het Marokkaanse ministerie van Landbouw hebben ruim 300 schapen in beslag genomen die voor Eid ul-Adha moesten worden geofferd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team