28 april 2020 - 16:00 - Marokko
Een Italiaanse vrouw heeft een plaatsje op de laatste repatriëringsvlucht naar Marokko geweigerd omdat ze haar hond niet mocht meenemen. Het dier heeft geen geldige reisdocumenten en kan deze vanwege de coronamaatregelen voorlopig ook niet verkrijgen.
Nicoletta Clavuot werd enkele weken geleden door haar verloofde achtergelaten. Ze had met hem een toeristisch project in Essaouira. Vanwege de sluiting van de grenzen en het luchtruim was het onmogelijk om het land op tijd te verlaten met haar zes maanden oude hond.
De jonge vrouw hekelt het gedrag van haar nu ex-verloofde die ervoor koos naar zijn familie te keren en haar alleen achter te laten. Nicoletta stelt zich niet op haar plaats te voelen in Marokko, dat ze voor het eerst bezoekt en waar de noodtoestand en de Ramadan niet echt helpen.
In een verklaring aan de Italiaanse website El Matino stelt de jonge vrouw dat ze zich ellendig voelt door de reeks tegenslagen die ze in de afgelopen weken meemaakte. Ze weet nog niet hoe ze naar Italië zal terugkeren. Van de Italiaanse diplomatieke diensten kreeg ze reeds te horen dat het voorlopig niet mogelijk zou zijn om haar hond mee te nemen.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie