Zoeken

Marokko vraagt uitlevering drugsbaron aan Spanje

28 juli 2019 - 15:40 - Marokko

Marokko heeft aan Spanje de uitlevering gevraagd van een Marokkaanse drugsbaron die op 22 juli door de Spaanse politie in Malaga werd gearresteerd.

De Marokkaanse autoriteiten hadden een internationaal arrestatiebevel tegen de verdachte uitgevaardigd.

Volgens een verklaring van de Spaanse politie werd de verdachte in de jetset-stad Puerto Banus bij Malaga gearresteerd. Hij werd onmiddellijk in voorlopige hechtenis genomen in afwachting van zijn uitlevering.

De man wordt in Marokko van internationale drugssmokkel verdacht en werd er bij verstek tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld.

De verdachte is lid van een criminele organisatie actief in Marokko. Meerdere leden van de organisatie waren enkele maanden terug met een lading cannabis bij de grensovergang van Bni Nssar in Nador gearresteerd. De drug was voor Nederland bestemd.

Lees meer

Marokko gaat Fransman uitleveren

Een Fransman tegen wie een internationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd, is door de politie in Marrakech gearresteerd.

Marokko: gezochte Franse crimineel opgepakt

Een door Interpol gezochte Fransman van Turkse afkomst is afgelopen vrijdag door de Marokkaanse politie bij de grensovergang van Sebta gearresteerd.

Gezochte Deen in Tanger gearresteerd

Een Deense man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is dinsdag door de politie in Tanger in het noorden van Marokko gearresteerd.

Gezochte Franse Algerijn in Casablanca opgepakt

Een door Interpol gezochte Fransman van Algerijnse afkomst is donderdag door de politie in Casablanca gearresteerd.

Marokko: Italiaanse crimineel opgepakt op luchthaven

Een 19-jarige Italiaan is maandagavond op de Mohammed V luchthaven van Casablanca gearresteerd. Hij wordt door België gezocht voor gewapende overvallen.

Marokko: belangrijke drugsbaron opgepakt

In Marokko is een belangrijke drugsbaron gearresteerd. Tegen de verdachte waren zeven nationale arrestatiebevelen uitgevaardigd.

Marokko levert ontsnapte crimineel aan Spanje uit

Een gevaarlijke Spaanse crimineel die eind maart dit jaar in Tetouan was gearresteerd na zijn ontsnapping uit een gevangenis in Madrid, is aan Spanje uitgeleverd.

Frankrijk eist uitlevering Marokkaanse drugssmokkelaar

Frankrijk heeft aan Spanje de uitlevering gevraagd van een 42-jarige Marokkaanse drugssmokkelaar die onlangs in Marbella werd gearresteerd.

Marokko: grenspolitie arresteert leiders criminele organisatie

De Marokkaanse grenspolitie heeft enkele dagen geleden twee verdachten gearresteerd tegen wie een internationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd.

Marokko: opnieuw gezochte Fransman opgepakt

Een Fransman is door de politie op de luchthaven van Marrakech gearresteerd toen hij het land wilde verlaten. Zwitserland had een internationaal arrestatiebevel tegen hem...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team