Marokkaanse regering opgeschud door intimidatieschandaal
De regering van Saadeddine El Othmani is het middelpunt van een nieuw schandaal. Verantwoordelijken van de RNI en de UC partijen worden van seksuele intimidatie verdacht.
- Marokko
Een treincontroleur van de spoorwegmaatschappij ONCF is door Mohamed Joudar, voorzitter van Benmsik in Casablanca én Kamerlid, beledigd tijdens een routinecontrole.
Mohamed Joudar weigerde zijn businessclass-treinkaartje aan de controleur te tonen op een trein tussen Casablanca en Kenitra.
De man, die enkel zijn werk deed, besloot zijn hiërarchie te waarschuwen toen hij verbaal werd aangevallen door de parlementariër.
Joudar dreigde er als gevolg mee de baas van de ONCF, Mohamed rabie Khlie, te bellen in een poging om de controleur te intimideren.
Barlamane bericht dat Mohamed Joudar niet op het incident heeft willen reageren en ook niet wil zeggen waarom hij zijn kaartje niet wilde tonen.
Lees meer
De regering van Saadeddine El Othmani is het middelpunt van een nieuw schandaal. Verantwoordelijken van de RNI en de UC partijen worden van seksuele intimidatie verdacht.
Op sociale media werden in de afgelopen dagen massaal beelden gedeeld van een gehandicapte vrouw doe door een tramcontroleur werd beledigd en vernederd in Marokko.
Omar Balafrej, Kamerlid van de FGD-partij heeft in het parlement gepleit voor de invoer van een nationale feestdag in Marokko ter gelegenheid van het Amazigh Nieuwjaar op 13...
Moulay Abderrahim El Kamil, Kamerlid en voorzitter van een gemeente in Marrakech, is op heterdaad betrapt toen hij smeergeld ontving.
De Saoedische televisiezender MBC heeft besloten om de Marokkaanse man die kort geleden in een video in Marrakech was vernederd vanwege zijn armoede te helpen.