Grote drugsvangst in Assilah
De politie en de Koninklijke gendarmerie hebben tijdens een gezamenlijke antidrugsactie bijna twee ton hasj in beslag genomen in de regio van Assilah.
10 augustus 2019 - 12:00 - Marokko
Een Marokkaanse man is eerder deze week in de haven Tanger Med gearresteerd met 840 kilo hasj zijn auto.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de drug tijdens een routinecontrole in de auto met een Marokkaans kentekennummer gevonden.
De 50-jarige bestuurder van het voertuig wilde de hasj naar Spanje smokkelen. Hij wilde vervolgens de boot naar Algeciras nemen.
De man had de drug in aardewerk verborgen. Hij werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
De politie en de Koninklijke gendarmerie hebben tijdens een gezamenlijke antidrugsactie bijna twee ton hasj in beslag genomen in de regio van Assilah.
Een in het buitenland gevestigde Marokkaan is dinsdag in de haven van Tanger in het noorden van Marokko aangehouden met 460 kilo cannabis in zijn auto.
Een Spanjaard is door de douane en de politie bij de grensovergang van Sebta betrapt met 345 kilo hasj in zijn voertuig.
De Marokkaanse douane en politie hebben tijdens een controle bij de grensovergang van Bab Sebta eerder deze week 98 kilo hasj onderschept.
Een Fransman is maandagnamiddag bij de grensovergang van Bab Sebta gearresteerd met ruim 343 kilo hasj in zijn auto. Dat gebeurde tijdens een gezamenlijke actie van de...