Zoeken

Marokko: douane nam 8 ton drugs in beslag in week tijd

21 oktober 2019 - 17:20 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De strijd tegen drugssmokkel boekt succes in Marokko, waar de douane in slechts één week tijd maar liefst 8,3 ton hasj heeft kunnen onderscheppen.

Volgens een verklaring van de douane werd de drug in de havens van Casablanca en Tanger en bij de grensovergang van Guerguerat in beslag genomen.

Alle drugsvangsten gebeurden in samenwerking met de antidrugseenheid van de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Afgelopen vrijdag werd 142 kilo hasj in een container bestemd voor Spanje gevonden. In Guerguerat werd maandag 6 ton hasj in beslag genomen dankzij een scancontrole van een vrachtwagen. Dezelfde dag werd in de haven Tanger Med 2,2 ton hasj gevonden in de reservewielen, de tank en de vloer van een aanhangwagen bestemd voor Spanje.

Onderzoeken werden gestart naar alle drugsvangsten om de herkomst en de bestemming van de hasj te bepalen en de daders te identificeren.

Lees meer

Spanjaard met 8 ton drugs betrapt in Tanger

Een Spaanse vrachtwagenchauffeur is begin deze week in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, met 8,8 ton drugs in zijn vrachtwagen betrapt.

Marokko: ruim 100 kilo cocaïne vernietigd

De Marokkaanse douane heeft afgelopen donderdag bij de stortplaats van Mediouna in Casablanca, honderd kilo cocaïne en andere in beslag genomen goederen laten vernietigen.

Marokko: grote drugsvangst in Martil (foto’s)

De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben afgelopen zondag een grote drugssmokkel vanaf de kust van Martil verijdeld.

Marokkaan betrapt met drugs in babystoel bij grens Sebta

Tijdens een gezamenlijke controle hebben de Marokkaanse douane en politie een drugssmokkel tegengehouden bij de grensovergang naar Sebta.

Marokko: ruim 7 ton drugs onderschept

Twee antidrugsacties in buitenwijken van El Jadida en Fez hebben tot de inbeslagneming van 7,2 ton hasj geleid.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team