Marokko: doden en gewonden na voetbalnederlaag
Na een wedstrijd tussen Wydad Casablanca en AS FAR Rabat zijn zware voetbalrellen uitgebroken in Rabat. Bij de botsingen tussen supporters vielen één dode en vijf gewonden.
19 november 2018 - 16:50 - Sport
Een supporter van RC Berkane is zondagavond omgekomen bij een verkeersongeval in de regio van Fez. Meerdere andere supporters raakten gewond.
Volgens bronnen van Alyaoum24 botste het voertuig van de supporters tegen een voertuig dat paarden vervoerde. Het ongeval gebeurde ter hoogte van de gemeente Ain Taoujdate tussen Fez en Meknes. Zeven gewonde supporters werden naar het ziekenhuis afgevoerd.
De supporters kwamen terug van de finale van de Trooncup tussen RC Berkane en Wydad Fez. Berkane won voor de allereerste keer het kampioenschap met 3-2.
Vorige maand waren vijf supporters van IRT Tanger omgekomen bij een verkeersongeval op de weg tussen Larache en Tanger. Ook toen kwamen de slachtoffers terug van een wedstrijd van hun club tegen Agadir.
Lees meer
Na een wedstrijd tussen Wydad Casablanca en AS FAR Rabat zijn zware voetbalrellen uitgebroken in Rabat. Bij de botsingen tussen supporters vielen één dode en vijf gewonden.
Een supporter van de Marokkaanse voetbalclub MAS Fez is met zijn motorfiets van Laayoune naar Fez gereden om zijn club te steunen.
De Marokkaanse autoriteiten hebben besloten om de spelers van Raja Casablanca te laten vergezellen door politiemannen tijdens de finale van CAF Cup in Kinshasa.
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat zijn woensdagavond 34 mensen gewond geraakt tijdens rellen na een voetbalwedstrijd.
Renaissance Sportive Berkane heeft voor de allereerste keer de Trooncup gewonnen na zondag Wydad Fez met 3-2 te hebben verslaan.