Rabat: corrupte agenten opgepakt
De politie in Rabat heeft een onderzoek gestart naar twee agenten verdacht van corruptie.
12 november 2018 - 16:10 - Marokko
In de marina van Tanger, "Tanger Marina Bay", zorgde een ongeval met een bus zondagochtend voor veel schade.
Verschillende bronnen melden dat de bestuurder van de bus de controle over zijn voertuig verloor. De bus raakte een tiental auto’s die langs de weg geparkeerd waren.
Het ongeval werd vermoedelijk veroorzaakt door een probleem met de remmen. De bus reed ook te snel volgens getuigen. De dolle rite eindigde uiteindelijk tegen een palmboom. Er werden geen slachtoffers gemeld.
Lees meer
De politie in Rabat heeft een onderzoek gestart naar twee agenten verdacht van corruptie.
Een auto is vrijdagochtend van een klif langs de kustweg van Rabat gevallen. Het ongeval gebeurde ter hoogte van het voormalig militair ziekenhuis.
Bij een zwaar verkeersongeval in Oulad Tayeb bij Fez zijn zaterdagochtend twee mensen omgekomen.
Veertien mensen zijn zondagochtend gewond geraakt bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Tanger en Larache.
Een geldtransport met 17 miljoen dirham aan boord raakte afgelopen donderdag betrokken bij een ongeval in de regio van Al Hoceima.