Marokko investeert 28 miljard dirham in wegennet
Marokko gaat tegen 2021 ruim 28 miljard dirham investeren in zijn wegennet. Dat bericht de minister van Uitrusting en Vervoer.
- Economie
Marokkaanse snelwegenbeheerder ADM zal in de komende weken naar verwachting een nachttarief invoeren op vraag van minister Abdelaziz Rebbah van Vervoer.
De bewindsman vertelde dinsdag in het Parlement dat hij aan ADM had gevraagd om ’s nachts op Marokkaanse snelwegen een goedkoper toltarief toe te passen.
Abdelaziz Rebbah verklaarde tevens dat de overheid jaarlijks 1,25 miljard dirham investeerde in het onderhoud en de renovatie van regionale wegen. Deze wegen zijn namelijk goed voor 20% van het verkeer in Marokko. Voor snelwegen en nationale wegen is dat 70%.
Lees meer
Marokko gaat tegen 2021 ruim 28 miljard dirham investeren in zijn wegennet. Dat bericht de minister van Uitrusting en Vervoer.
Minister Aziz Rebbah van Vervoer heeft deze week in het Parlement de nieuwe wegenprojecten in Marokko onthuld.
De 42 kilometer lange ringweg van Rabat wordt nog voor het einde van het jaar geopend. Dat meldt minister Aziz Rebbah van Vervoer.
Amerikaanse fastfoodketen McDonald’s gaat zeer binnenkort nieuwe restaurants openen langs Marokkaanse snelwegen.
Burger King heeft een overeenkomst gesloten met Vivo Energy, die de Shell tankstations in Marokko beheert, om restaurants langs de snelwegen te openen.