12 januari 2019 - 10:24 - Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Onderwijs heeft besloten om maatregelen te treffen tegen het groeiend aantal video’s die in klaslokalen worden opgenomen.
Vanaf nu zullen alle video’s die in klaslokalen of zelfs in scholen worden opgenomen, worden onderworpen aan een onderzoek en de eigenaars van de beelden gestraft. Dat bericht Al Massae. Het blad herinnert er tevens aan dat smartphones in scholen verboden zijn maar toch sterk aanwezig blijven.
Het besluit van het ministerie volgt op de verspreiding eerder deze week van een video van een incident tussen twee leerlingen en een leerkracht in Kelaat Sraghna. De woedende man reageerde met geweld en gooide de tafel van de leerlingen om. Na de publicatie van de beelden op internet werd een onderzoek gestart door het ministerie en een commissie ter plekke gestuurd.
De directeur van de school reagreerde verrast op de snelle verspreiding van de beelden. Hij stelde tevens dat hij de leerkracht, de twee leerlingen en hun ouders had ontvangen om de situatie te bespreken en dat de zaak gesloten was.
Britten bemachtigen negen vergunningen voor Marokkaanse mijnen
Ryanair betaalt personeel voor opsporen te grote bagage, ook in Marokko
Schepen Marokko, Algerije en Tunesië doorbreken samen blokkade Gaza
Meest intimiderende dier uit prehistorie ontdekt in Marokko
Inbeslagname illegale valuta in Marokko stijgt explosief
Waarschuwing voor schorpioenen in Al Hoceima
Ryanair betaalt personeel voor opsporen te grote bagage, ook in Marokko
Schepen Marokko, Algerije en Tunesië doorbreken samen blokkade Gaza
Meest intimiderende dier uit prehistorie ontdekt in Marokko
Waarschuwing voor schorpioenen in Al Hoceima
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk