Marokko: pasgetrouwd koppel getroffen door tragedie
Een man heeft slechts twee weken nu zijn huwelijk zijn vrouw vermoord en vervolgens zelfmoord gepleegd in Kenitra.
1 januari 2020 - 14:40 - Marokko
Een 53-jarige man heeft in het Marokkaanse Ksar El Kebir op de dag van zijn trouwfeest zelfmoord gepleegd.
De man moest afgelopen zaterdag trouwen. Hij werd echter enkele uren voor het feest dood aangetroffen.
Volgens Barlamane hing de vijftiger zichzelf op. Hij zou de druk niet hebben verdragen.
Familieleden en kennissen van de man reageerden geschokt. Het slachtoffer zag er volgens hen niet depressief uit en bleek gelukkig te zijn met zijn aanstaande huwelijk.
Het lichaam van de vijftiger werd naar het ziekenhuis gebracht voor autopsie. Een onderzoek is aan de gang.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Lees meer
Een man heeft slechts twee weken nu zijn huwelijk zijn vrouw vermoord en vervolgens zelfmoord gepleegd in Kenitra.
Een tienermeisje heeft in het Marokkaanse Rich in de regio van Errachidia zelfmoord gepleegd omdat haar familie haar wilde uithuwelijken.
Een 17-jarig meisje heeft zondagochtend in de wijk Drissia in Tanger zelfmoord gepleegd. De omstandigheden waarin dat gebeurde zorgen voor veel vragen.
Een man heeft zelfmoord gepleegd na zijn vrouw, haar ouders en broer met een mes te hebben aangevallen in het Marokkaanse Fez.
Een jongeman die enkele dagen geleden uit de gevangenis was ontslagen, heeft in de wijk Jamaa Mezouak in Tetouan zelfmoord gepleegd.