Treinongeval Marokko: slachtofferaantal loopt op, 7 doden en 125 gewonden
Het aantal slachtoffers van het treinongeluk in de regio van Salé is toegenomen. Bij het ongeval vielen 7 doden volgens de procureur des konings.
26 oktober 2018 - 12:10 - Marokko
Bij een busongeval in de gemeente Ouled Youssef in de regio van Kasba Tadla zijn donderdag 54 mensen gewond geraakt. Twee slachtoffers verkeren in een kritieke toestand.
Televisiezender 2M vernam van bronnen van de civiele bescherming dat de bus landbouw-arbeiders vervoerde. De oorzaken van het ongeval zijn nog niet bekend.
Alle gewonden werden naar het ziekenhuis van Beni Mellal gebracht. De Koninklijke gendarmerie heeft een onderzoek gestart.
Lees meer
Het aantal slachtoffers van het treinongeluk in de regio van Salé is toegenomen. Bij het ongeval vielen 7 doden volgens de procureur des konings.
Bij een zwaar verkeersongeval zijn zaterdagavond een dode en twee zwaar gewonden gevallen in de regio van Mohammedia.
Twee mensen zijn woensdag gewond geraakt bij de ontploffing van een boiler in de Ain Sebaa 1 gevangenis van Oukacha in Casablanca.
Nieuwe drama op Marokkaanse wegen. Bij een zwaar ongeluk met een passagiersbus zijn donderdagochtend in de regio van Ouezzane een twintigtal mensen gewond geraakt, waarvan...
Veertien mensen zijn zondagochtend gewond geraakt bij een verkeersongeval op de snelweg tussen Tanger en Larache.