Mohammed VI betaalt repatriëring Marokkaanse slachtoffers flatbrand Londen
Koning Mohammed VI heeft besloten om de repatriëringskosten te betalen van alle Marokkaanse slachtoffers van de flatbrand in Londen.
- Marokko
Zoals bijna elk jaar tijdens de zomer wordt Portugal geconfronteerd met grote bosbranden. Sommige buurlanden bieden dan hun hulp aan. Ook Marokko.
Het Koninkrijk heeft kort geleden een Canadair aan de Portugese brandweer geleend om de bosbrand te blussen waarbij zeker zestig doden vielen en honderden mensen hun woningen verloren. Het brandblusvliegtuig kwam dinsdag in Portugal aan volgens plaatselijke media.
Vorig jaar had Koning Mohammed VI al instructies gegeven om twee Canadair-vliegtuigen naar Portugal te sturen om een bosbrand op het eiland Madeira te helpen blussen.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft besloten om de repatriëringskosten te betalen van alle Marokkaanse slachtoffers van de flatbrand in Londen.
In Sierra Leone zijn bijna 500 mensen omgekomen door overstromingen bij de hoofdstad. Marokko heeft besloten om te helpen.
Mhamid Lghizlane, kleine gemeente in de provincie Zagora, is de beste plek ter wereld om de sterren te bekijken. Dat blijkt uit een ranking van Blasting News.
Bij de brand die vorige week een woontoren in Londen verwoestte is een heel Marokkaans gezin omgekomen, de El Wahaby’s. Familie en buren getuigen.
Koning Mohammed VI heeft instructies gegeven aan de Ambassade en het Consulaat generaal van Marokko in Londen om de Marokkaanse slachtoffers van de grote brand die dinsdag de...