21 juni 2017 - 17:15 - Marokko
Zoals bijna elk jaar tijdens de zomer wordt Portugal geconfronteerd met grote bosbranden. Sommige buurlanden bieden dan hun hulp aan. Ook Marokko.
Het Koninkrijk heeft kort geleden een Canadair aan de Portugese brandweer geleend om de bosbrand te blussen waarbij zeker zestig doden vielen en honderden mensen hun woningen verloren. Het brandblusvliegtuig kwam dinsdag in Portugal aan volgens plaatselijke media.
Vorig jaar had Koning Mohammed VI al instructies gegeven om twee Canadair-vliegtuigen naar Portugal te sturen om een bosbrand op het eiland Madeira te helpen blussen.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft instructies gegeven om een Canadair blusvliegtuig naar Portugal te sturen. Het zuid Europees land wordt opnieuw geteisterd door bosbranden.
Koning Mohammed VI heeft twee Canadair brandbestrijdingsvliegtuigen naar Portugal laten sturen. In het Europees land woeden honderden bosbranden.
In Sierra Leone zijn bijna 500 mensen omgekomen door overstromingen bij de hoofdstad. Marokko heeft besloten om te helpen.
Koning Mohammed VI heeft het bevel gegeven om vliegtuigen vol met voedsel naar Qatar te sturen. Dat meldt het Marokkaanse ministerie van Buitenlandse zaken en Samenwerking.
Een grote brand is vrijdagavond uitgebroken in douar Tazrout bij Ain Aouda op een twintigtal kilometers van Rabat. Een honderdtal woningen werden verwoest.
Koning Mohammed VI heeft instructies gegeven aan de Ambassade en het Consulaat generaal van Marokko in Londen om de Marokkaanse slachtoffers van de grote brand die dinsdag de...
Mhamid Lghizlane, kleine gemeente in de provincie Zagora, is de beste plek ter wereld om de sterren te bekijken. Dat blijkt uit een ranking van Blasting News.
Koning Mohammed VI heeft besloten om de repatriëringskosten te betalen van alle Marokkaanse slachtoffers van de flatbrand in Londen.
Bij de brand die vorige week een woontoren in Londen verwoestte is een heel Marokkaans gezin omgekomen, de El Wahaby’s. Familie en buren getuigen.
Marokko heeft twee Canadair blusvliegtuigen naar Italië gestuurd om te helpen met het blussen van bosbranden in meerdere regio’s van het land.