15 mei 2017 - 21:15 - Marokko
Marokko behoort ook dit jaar tot de beste vakantiebestemmingen voor moslims. Dat stelt de Organisatie van de islamitische samenwerking in de nieuwe Global Muslim Travel Index (GMTI) 2017.
Met een score van 68,1/100 is het koninkrijk de zevende beste bestemming voor halal toerisme in de jaarlijkse ranking.
Maleisië is eerste met een onbetwistbare score van 82,5/100. De Verenigde Arabische Emiraten volgen op de tweede plaats met 76,9/100 en Indonesië is derde met 72,6/100.
Voor de ranglijst werd naar meerdere factoren gekeken waaronder de diensten aan moslimgezinnen, het aantal aankomsten van moslim toeristen, halal eten, gebedsruimtes en hoe veilig het land is voor moslims.
Tegen 2020 zal het aantal moslimtoeristen 150 miljoen mensen en ruim 200 miljard dollar uitgaven bereiken.
Mohamed Ihattaren "verzuipt onder druk"
Reproductiegetal coronavirus in Marokko onder 1 gedaald
Selim Amallah legt keuze voor Marokko uit
Nabil B. en advocaat Derk Wiersum hadden hoogoplopende ruzie dag voor moord
Marokkaanse Miss België-finaliste Camilia was slachtoffer kindermisbruik
Marokko: vrouw Usama Al-Hasani vreest voor zelfde lot als Jamal Khashoggi
Reproductiegetal coronavirus in Marokko onder 1 gedaald
Marokkanen zijn coronamaatregelen beu
Oproep aan Koning Mohammed VI om Saoediër te redden van lot Khashoggi
Man zit zes dagen op besneeuwde weg vast in Tinghir (video)
Marokko steunt Jemen met 1 miljoen dollar
Algerije beschuldigt Marokko van destabilisatie
Israël gaat stembureau openen in Marokko
Indrukwekkende beelden overstromingen in Tetouan (video)