22 oktober 2015 - 15:47 - Marokko
Marokko heeft woensdag in Abu Dhabi de prijs van beste bestemming voor halal keuken gewonnen. De prijs werd tijdens de wereldtop halaltoerisme uitgereikt.
Behalve Marokko waren ook bekende bestemmingen voor halal toerisme zoals Maleisië en Indonesië voor de prijs genomineerd. Dat vertelde Taibi Khatab, regionale baas van het Nationaal Marokkaans Verkeersbureau (ONMT) in het Midden-Oosten en Azië, aan persagent schap MAP.
De prijs werd uitgereikt na een stemming op de website van het evenement. Marokko won de prijs van beste bestemming voor halal keuken met 141.000 stemmen.
Andere prijzen werden tijdens de ceremonie uitgereikt aan de beste vliegmaatschappij, beste familiehotel en beste bestemming voor halal-toerisme.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht