24 juni 2020 - 11:40 - Marokko
Vanaf donderdag zullen de coronamaatregelen in Marokko worden versoepeld. Bars en nachtclubs waar alcohol wordt verkocht, en restaurants waar muziekbanden optreden, moeten echter gesloten blijven.
Persagentschap MAP vernam van een officiële bron van het ministerie van Binnenlandse zaken, dat de drie bovenvermelde sectoren voorlopig hun activiteiten niet mogen hervatten.
De ministeries van Binnenlandse zaken, Gezondheid en Handel en Industrie, hadden in een gezamenlijke verklaring de heropening van cafés en restaurants toegelaten vanaf donderdag. De bezettingsgraad mag maximaal 50 procent bereiken.
Marokko komt geleidelijk aan uit de lockdown en is nu in de tweede fase van het versoepelingsplan. De sanitaire noodtoestand loopt nog tot 10 juli.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht