22 september 2024 - 12:10 - Sport
De Spaans-Marokkaanse aanvaller van Real Madrid, Brahim Diaz, kampt met een spierblessure in zijn rechterbeen. De Marokkaanse Voetbalbond (FRMF) maakt zich zorgen en heeft de teamarts van het Marokkaans elftal ter plaatse gestuurd.
Dr. Christophe Baudot, de arts van het Marokkaans elftal, heeft de taak gekregen om de blessure van Diaz nauwlettend te volgen, in samenwerking met de medische staf van Real Madrid. Hij zal de nodige medische ondersteuning bieden om het herstel van de Atlas Leeuw te bespoedigen en ervoor te zorgen dat hij zo snel mogelijk weer fit op het veld staat.
Lees ook: Brahim Diaz geblesseerd, Marokko verliest belangrijkste troef
Brahim Diaz, die in de basis stond tegen Real Sociedad op zaterdag 14 september, moest al na 23 minuten het veld verlaten met een blessure aan zijn rechterdijbeen. De volgende dag bevestigde Real Madrid de blessure in een verklaring: "Na de onderzoeken die vandaag zijn uitgevoerd door de medische dienst van Real Madrid bij onze speler Brahim Diaz, is een blessure aan de lange adductor van zijn rechterbeen vastgesteld."
Lees ook: Walid Regragui openlijk over situatie Brahim Diaz
De club gaf geen details over hoe lang de Marokkaanse international uit de roulatie zal zijn. De blessure zou Diaz mogelijk twee maanden aan de kant kunnen houden. Een flinke tegenvaller voor zowel Marokko als Real Madrid.
Nora Achahbar: "Marokkanen in Nederland, laat jullie horen"
Marokko pakt watertekort in Rif aan
Moulay Hassan viert Marokkaanse leger (video)
België kiest: steun voor Marokkaanse Sahara?
Marokkaanse dirham past zich aan
Ophef in België over registratie moslima’s bij overheid
Achraf Hakimi feest in Spaanse nachtclub
Voetbal Marokko-Egypte: om hoe laat en op welke zender?
Achraf Hakimi gespot op quad in Marrakech
Fenerbahçe wil En-Nesyri en Amrabat verkopen
Achraf Hakimi koopt Spaanse voetbalclub
Marokkaans elftal bereidt zich voor op grote veranderingen
Late doelpunt stuurt Marokko U20 naar halve finale Afrika Cup
Hakim Ziyech mist goud in Qatar