Marokko: corona-epidemie groeit, al 170 besmettingen
Tot maandagavond werden 170 mensen positief getest op het coronavirus in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid op zijn website.
24 maart 2020 - 12:03 - Marokko
In Marokko werden tot maandagavond 143 gevallen van coronavirusbesmettingen geregistreerd. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Er werden sinds zondag geen nieuwe overlijdens gemeld. Wel herstelde een vijfde patiënt volledig en mocht maandag naar huis.
In Marokko werd afgelopen vrijdag de noodtoestand uitgeroepen om het hoofd te bieden aan de snelgroeiende coronavirus epidemie.
Begin vorige week werd ook een speciaal coronafonds opgezet voor de strijd tegen het virus. Het fonds kreeg volgens de laatste officiële cijfers 27 miljard dirham aan donaties.
Lees meer
Tot maandagavond werden 170 mensen positief getest op het coronavirus in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid op zijn website.
Van maandag op dinsdag werden in Marokko 92 mensen positief getest op het coronavirus. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Van zondag op maandag werden in Marokko slechts 27 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Marokko heeft deze nacht de kaap van duizend coronavirus besmettingen overschreden. Zondag werden 153 nieuwe gevallen vastgesteld.
In Marokko werden tot donderdagavond 275 besmettingen met het coronavirus bevestigd door het ministerie van Gezondheid.