Rachid El Morabity wint Zandmarathon
Zesde overwinning voor Rachid El Morabity. De Marokkaanse atleet heeft vrijdag de 33e editie van de Marathon des Sables gewonnen. Het is zijn vijfde overwinning op een rij.
- Sport
De Marathon des Sables in het zuiden van Marokko werd dit jaar opnieuw gedomineerd door Marokkaanse atleten. Rachid El Morabity won voor de vierde keer de wereldbekende marathon.
El Morabity liep de marathon uit in 21:01.21 uur. Twee andere Marokkanen, Abdelkader El Mouaziz (21:05.38) en Aziz El Akad (22:07.30) bemachtigden de tweede en derde plaats.
De Russische Natalia Sedykh eindigde als eerste vrouw de marathon in 24:45.26 uur. Foto’s !
Lees meer
Zesde overwinning voor Rachid El Morabity. De Marokkaanse atleet heeft vrijdag de 33e editie van de Marathon des Sables gewonnen. Het is zijn vijfde overwinning op een rij.
De Britse Prins Harry gaat dit jaar aan de Marathon des Sables (zandmarathon) in het zuiden van Marokko deelnemen.
Ethiopische atleten hebben zondag de Marathon van Marrakech gedomineerd. Ruim 9000 deelnemers waren op de 30e editie van de loopwedstrijd aanwezig.
Op 13 maart wordt de tweede editie van de marathon van Rabat georganiseerd. 10.000 deelnemers worden op het sportief evenement verwacht.
Rachid El Morabity heeft afgelopen weekend de 32e Marathon des Sables (zandmarathon) gewonnen. Het is de vijfde keer dat de Marokkaan de marathon wint. Enkel Lahcen Ahansal...