Zoeken

Marokkanen blinken uit op Arabische jeugdkampioenschappen atletiek

- Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Marokkaanse atleten hebben hun talent getoond op de Arabische jeugdkampioenschappen atletiek die van 2 tot 4 november in het Tunesische Radés werden gehouden.

In totaal won het Marokkaans team 10 gouden, 7 zilveren en 9 bronzen medailles en veroverden daarmee de top van de ranglijst. Gastland Tunesië eindigde de kampioenschappen met 32 medailles, waaronder 8 gouden, terwijl Algerije 25 medailles won.

In totaal namen 350 atleten uit Marokko, Saoedi-Arabië, de Verenigde Arabische Emiraten, Irak, Jordanië, Koeweit, Libanon, Libië, Qatar, Soedan, het Sultanaat van Oman en Jemen deel aan de kampioenschappen.

Lees meer

Zes medailles voor Marokko op Arabisch kampioenschap vinzwemmen

Marokko heeft zes medailles gewonnen op het 12e Arabische kampioenschap vinzwemmen in het Egyptische Alexandrië. Marokko werd door een team van vier mannen en vier vrouwen...

Marokkaan Houcine Ammouta wordt best betaalde coach in Arabische wereld

Houcine Ammouta heeft een aantrekkelijk bod gekregen uit de Verenigde Arabische Emiraten. Gaat hij daarop in dan wordt hij de best betaalde voetbalcoach in de Arabische wereld.

Khalid Choukoud voor Nederland naar EK cross

Khalid Choukoud neemt op 10 december deel aan de EK cross in het Slowaakse Samorin. Hij is de enige atleet die voor Nederland loopt.

Marokko wint 23e Arab Cross Country Championships

Marokko heeft zaterdag in Amman de 23e Arabische cross country kampioenschappen gewonnen.

Marokko wint drie medailles op WK para-atletiek

Marokko heeft drie medailles gewonnen, waarvan één goud, op het WK para-atletiek dat van 7 tot 15 november in Dubai loopt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team