1 februari 2018 - 16:00 - Cultuur
Het Amerikaanse avontuur van de twee Belgisch-Marokkaanse regisseurs Adil El Arbi en Bilall Fallah is nog niet gedaan. Ze worden getipt voor de film Bad Boys 3 met Will Smith en Martin Lawrence.
Volgens Hollywood Reporter is Sony momenteel in gesprek met de twee filmmakers voor een nieuwe aflevering van de avonturen van twee politieagenten in Miami. Michael Bay maakte de eerste twee films maar heeft besloten om zich terug te trekken voor de derde aflevering.
Bad Boys 1 en 2 boekten in 1995 en 2003 een enorm succes. Beide films brachten wereldwijd ruim 400 miljoen dollar op. De derde aflevering is al jaren in project en wordt mogelijk aan de twee Marokkanen toevertrouwd.
Vermeldenswaardig is dat de twee in Marokko geboren regisseurs ook mogelijk worden gekozen om de film "Beverly Hills Cop 4" te maken.
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Douzi trekt grens na online roddels over privéleven
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Grote Bollywood-productie in Marokko opgenomen
Zangeres Vitaa openhartig over haar leven als moslima
Historische kaart legt ongelofelijke reis Ibn Battuta vast
Amerikaanse realitysterren strijken neer in Marokko
Releasedatum Mocro Maffia spin-off ’Tonnano’ bekend
Sandra Oh schittert in vintage kaftan op filmaffiche ’Good Fortune’