Zoeken

Marokkanen Adil El Arbi en Bilall Fallah willen Bad Boys 3 maken

1 februari 2018 - 16:00 - Cultuur

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Het Amerikaanse avontuur van de twee Belgisch-Marokkaanse regisseurs Adil El Arbi en Bilall Fallah is nog niet gedaan. Ze worden getipt voor de film Bad Boys 3 met Will Smith en Martin Lawrence.

Volgens Hollywood Reporter is Sony momenteel in gesprek met de twee filmmakers voor een nieuwe aflevering van de avonturen van twee politieagenten in Miami. Michael Bay maakte de eerste twee films maar heeft besloten om zich terug te trekken voor de derde aflevering.

Bad Boys 1 en 2 boekten in 1995 en 2003 een enorm succes. Beide films brachten wereldwijd ruim 400 miljoen dollar op. De derde aflevering is al jaren in project en wordt mogelijk aan de twee Marokkanen toevertrouwd.

Vermeldenswaardig is dat de twee in Marokko geboren regisseurs ook mogelijk worden gekozen om de film "Beverly Hills Cop 4" te maken.

Lees meer

Marokkanen gaan film over moslima-heldin voor Marvel maken

Marvel gaat een allereerste film uitbrengen over een moslima superheldin genaamd Kamala Khan alias Miss Marvel.

Adil El Arbi en Bilall Fallah maken "Bad boys 4" en "Beverly Hills cop 4"

Adil El Arbi en Bilall Fallah, Belgisch filmregisseurs en scenarioschrijvers van Marokkaanse afkomst, gaan Bad boys 4 en Beverly Hills cop 4 regisseren.

In Marokko opgenomen Amerikaans film lokt woede uit in Libanon (video)

Een Amerikaanse film die in Marokko werd opgenomen heeft woede gelokt in Libanon. De filmmakers worden ervan beschuldigd "de Libanese realiteit" niet te tonen.

Ali B gangster in nieuwe film Patser (video)

Op 1 februari komt de nieuwe film Patser uit met Ali B. De Nederlands-Marokkaanse rapper maakt zijn acteerdebuut als meedogenloze maffioso Hassan Kamikaze.

Pamela Anderson gaat samenwonen met Marokkaanse voetballer Adil Rami

Pamela Anderson heeft besloten om met haar vriendje Adil Rami te gaan samenwonen. De Franse international van Marokkaanse afkomst en de bekende actrice verblijven in Marseille.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team