Marokkaan in Oekraïne vermoord, nazi sympathisant verdacht
In Kharkov in Oekraïne is in de nacht van zondag op maandag een jonge Marokkaan nabij een nachtclub vermoord.
10 juli 2017 - 21:00 - Wereld
Een groep toeristen, waaronder meerdere Marokkanen, zijn nabij een hotel in Parijs door een groepje gemaskerde mannen aangevallen.
Volgens Franse media wachtten de toeristen zaterdag op een bus die hen naar de luchthaven moest brengen toen ze door de gemaskerde mannen werden aangevallen.
De slachtoffers werden mishandeld en met traangas bespoten. De vier Amerikanen, drie Marokkanen en twaalf Fransen werden vervolgens van hun tassen en reiskoffers beroofd.
De Franse politie heeft een onderzoek gestart. De daders werden nog niet geïdentificeerd.
Lees meer
In Kharkov in Oekraïne is in de nacht van zondag op maandag een jonge Marokkaan nabij een nachtclub vermoord.
Anis Mahmoudi was pas 22. Hij werd enkele dagen geleden in het Italiaanse Napels vermoord.
Een 38-jarige moslima is eerder deze week nabij een metrostation in Madrid aangevallen. De vrouw werd gewond en in shock naar het ziekenhuis afgevoerd.
Steeds meer Marokkanen zijn het slachtoffer van racistische aanvallen in Spanje, een gevolg van de aanslagen in Barcelona en Cambrils een week geleden.
Chakib Benmoussa, ambassadeur van Marokko in Parijs, en zijn vrouw werden afgelopen woensdag in hun auto door twee onbekenden aangevallen.