Zoeken

Marokkaanse student vermoord in Frankrijk

9 juli 2013 - 13:00 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Een 20-jarige Marokkaanse student is vorige week aangevallen door een bende jongeren in de Franse Gonese. Hij bezweek kort na zijn opname in een Parijse ziekenhuis aan zijn verwondingen.

Het slachtoffer was verschillende keren met een honkbalknuppel of een ijzeren staaf geslagen en minstens éénmaal met een mes gestoken, melden Franse media.

Vijf à zeven jongeren vielen Mohamed aan in een speeltuin in verbouwing, nabij het huis van zijn ouders. Een van de daders werd gearresteerd en aangeklaagd voor moord.

De oorzaak is de rivaliteit tussen jongeren uit verschillende wijken, volgens burgemeester Jean-Pierre Blazy van Gonesse.

Zaterdag hebben een duizendtal mensen in de stad deelgenomen aan een witte mars om Mohamed te herdenken.

Lees meer

Frankrijk verijdelt aanslag op moskee

In Frankrijk is op het Suikerfeest een soldaat gearresteerd omdat hij een aanslag plande op de moskee van Venissieux nabij Lyon.

Marokkaans-Nederlandse student omgekomen bij gevechten in Jemen

Ibrahim El Bey, een Nederlandse student van Marokkaanse afkomst, zou in Jemen bij gevechten om het leven zijn gekomen.

Marokkaan overleeft val van 6e verdieping in Libanon

Nizir Idrisi, Marokkaanse student in Beiroet, ontsnapte op wonderlijke wijze aan de dood maandag. De jongen viel van de 6e verdieping van een gebouw in de Libanese hoofdstad.

Marokkaan slaat te westerse zusje met zweep

De Spaanse politie heeft vorige week een 20-jarige Marokkaan gearresteerd, nadat hij zijn 14-jarige zusje met een zweep had mishandeld.

70-jarige Marokkaan doodgeslagen op station in Italië

Een 70-jarige Marokkaan is woensdag door een psychisch gestoorde Italiaan gewelddadige mishandeld op het station Termini van Rome in Italië.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team