Definitieve selectie Marokko-Malawi bekend
Bondscoach Hervé Renard heeft 18 spelers geselecteerd voor de kwalificatiewedstrijd van morgen tegen Malawi voor de Afrika Cup 2019 in Egypte.
- Sport
Ook dit jaar werden meerdere Marokkaanse profvoetballers genomineerd voor de CAF Award 2018 van beste Afrikaanse speler. Op de lijst staan zelfs twee coaches die in Marokko werken.
In de categorie "beste speler van het jaar" werden vijf Marokkanen genomineerd:
– Ismail Haddad (Atlas Leeuwen - Wydad Athletic Club)
– Medhi Benatia (Atlas Leeuwen - Juventus de Turin)
– Mahmoud Benhalib (Raja Club Athletic),
– Ayoub El Kaabi (Atlas Leeuwen - Hebei China Fortune)
– Hakim Ziyech (Atlas Leeuwen - Ajax Amsterdam)
In de categorie "opkomend talent van het jaar" staan twee Marokkanen:
– Achraf Hakimi (Atlas Leeuwen - Borussia Dortmund)
– Mahmoud Benhalib (Raja Club Athletic)
In de categorie beste coach van een mannelijk team:
– Hervé Renard (bondscoach van Marokko)
– Juan Carlos Garrido (Raja Club Athletic)
Lees meer
Bondscoach Hervé Renard heeft 18 spelers geselecteerd voor de kwalificatiewedstrijd van morgen tegen Malawi voor de Afrika Cup 2019 in Egypte.
Medhi Benatia verlaat Juventus Turijn. Volgens plaatselijke media zal de Marokkaanse international nog voor het einde van de maand vertrekken.
Koning Mohammed VI heeft de staf en de spelers van Raja Casablanca gefeliciteerd met hun overwinning op de CAF-Cup 2018.
Raja Casablanca heeft zondag in Kinshasa de finale van de CAF-Cup tegen AS Vita verloren. De Marokkaanse topclub wint ondanks deze nederlaag het Afrikaans kampioenschap voetbal.
Achraf Hakimi en Hakim Ziyech zijn beiden genomineerd voor de titel van beste voetballer van het jaar. Op de lijst van de CAF Awards 2019 staan ook twee lokale spelers en de...