Vrouw snijdt geslachtsdeel overspelige man af in Casablanca
Een jonge vrouw heeft in Casablanca het geslachtsdeel van haar vriend afgesneden omdat ze had ontdekt dat hij vreemdging.
- Marokko
Een jonge vrouw van Marokkaanse afkomst heeft in Spanje aangifte gedaan tegen haar ouders om aan een dwanghuwelijk te ontsnappen. Het huwelijk stond zaterdag 20 mei in Vilanova i la Geltrú bij Barcelona gepland.
De 19-jarige bruid kende “haar toekomstige echtgenoot” enkel van enkele telefonische gesprekken. Ze waren vorig jaar op islamitische wijze in Nador getrouwd. Haar ouders hadden ermee gedreigd haar in Marokko te laten als ze het huwelijk niet zou accepteren.
Ze besloot kort voor haar bruiloft in Spanje van huis te vluchten met haar 16-jarig zusje. Beiden werden in een centrum voor tieners in Barcelona opgevangen. Daar besloot de jonge vrouw haar ouders bij de politie aan te geven.
De Mossos d’Esquadra (Catalaanse politie) laat in een verklaring weten dat de ouders van de jonge vrouw tot drie jaar cel riskeren voor dwanghuwelijk en huiselijk geweld.
Lees meer
Een jonge vrouw heeft in Casablanca het geslachtsdeel van haar vriend afgesneden omdat ze had ontdekt dat hij vreemdging.
Een jonge vrouw heeft in Dar Balamri in de provincie Sidi Slimane zelfmoord gepleegd omdat haar ouders haar wilden uithuwelijken.
Een Colombiaanse vrouw is enkele dagen geleden in Spanje door haar voormalige echtgenoot, een man van Marokkaanse afkomst, vermoord.
Een in het buitenland gevestigde Marokkaanse vrouw heeft een video gedeeld over haar ervaring in Marokko met de corrupte politie en justitie.
Nouhaila, 19-jarige Marokkaanse, werd ontvoerd en dagenlang gegijzeld en verkracht in Casablanca.