Zoeken

Marokkaanse door werkgeefster door raam geduwd in Saoedi-Arabië

- Wereld

Geschreven door Laila A.

Een Marokkaanse vrouw is enkele weken geleden door haar werkgeefster in Saoedi-Arabië door een raam geduwd. Ze werd zwaargewond naar het ziekenhuis afgevoerd.

Maria was naar Saoedi-Arabië vertrokken om aan de armoede waarin ze met haar familie in Marokko leefde te ontsnappen. Ze vond via een tussenpersoon een werkcontract bij een « eervolle familie ». Om voor het huis en de drie kinderen te zorgen zou ze 3500 dirham maandsalaris krijgen.

De jonge vrouw werd echter al snel als een slaaf behandeld. Na slechts een maand tijd vroeg ze haar paspoort terug om naar Marokko terug te keren. Het koppel weigerde en begon haar te bedreigen. De zoon van het koppel maakte van de situatie misbruik om haar seksueel te intimideren. Maria vertelde wat er was gebeurd aan haar werkgeefster. In plaats van te worden geholpen werd ze uitgescholden en mishandeld door de vrouw en haar twee dochters.

Toen Maria aan haar beulen probeerde te ontsnappen door naar het terras te rennen werd ze door een raam geduwd door één van de dochters. De jonge Marokkaanse ligt sindsdien in een ziekenhuis in Riyad. Ze onderging zes operaties aan het hoofd en de benen. Haar werkgevers houden vol dat ze een zelfmoordpoging heeft gedaan.

Lees meer

Marokkaanse studente cel in voor drugshandel in Frankrijk

Hajar, een 23-jarige Marokkaanse studente, is eerder deze week in Frankrijk tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld voor drugshandel.

Marokkaanse in Italië zwaar mishandeld omdat ze geen boerka wilde dragen

Een Marokkaanse vrouw is in Italië door haar echtgenoot mishandeld en gegijzeld gehouden omdat ze weigerde een boerka te dragen.

Drie maanden celstraf voor aanval op vrouw met hoofddoek

In het Franse Nanterre heeft een rechtbank een verdachte tot drie maanden gevangenisstraf veroordeeld voor de aanval op een vrouw met een jilbab.

Door raam geduwde Marokkaanse in Saoedi-Arabië: ambassade Marokko reageert eindelijk

De ambassade van Marokko in Saoedi-Arabië heeft eindelijk interesse getoond voor de poging tot moord op een Marokkaanse vrouw. Maria werd door haar werkgeefster door een raam...

Aanslagen Sri Lanka: Marokkaanse slachtoffer naar Saoedi-Arabië overgebracht

Hajar, Marokkaanse vrouw die gewond raakte bij de terroristische aanslagen in Sri Lanka afgelopen weekend, is donderdag naar een ziekenhuis in Saoedi-Arabië overgebracht.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team