Zoeken

Marokkaanse politieman is nieuwe held na voorkomen zelfmoord (video)

20 november 2019 - 15:50 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een moedige politieman is er in het Marokkaanse Rabat in geslaagd een zelfmoord te voorkomen. Het voorval vond in het kabinet van een oftalmoloog plaats.

Beelden van de reddingsoperatie werden massaal op sociale media gedeeld. Een jongeman had zichzelf met benzine overgoten en wilde zijn kleren in brand steken om een einde te maken aan zijn leven.

De politieman die zich toevallig in het kabinet bevond, begon met de jongeman te spreken in een poging om hem te overhalen om van zijn zelfmoordplannen af te zien.

Toen de jongeman even afgeleid was, greep de agent hem vast en nam de aansteker die hij vasthield af. De jongeman werd vervolgens naar het politiekantoor meegenomen en in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Jongeman die kritiek uitte op Mohammed VI vraagt om vergiffenis (video)

Een jongeman uit Tetouan heeft in een video op sociale media na een kritiek bericht te hebben gedeeld, vergiffenis gevraagd aan Koning Mohammed VI.

Marokko: liefdesverhaal eindigt op tragische wijze

Een twintiger is eerder deze week in Casablanca overleden na zichzelf in brand te hebben gestoken. De jongeman had liefdesverdriet.

Marokko: weeskinderen proberen gezamenlijk zelfmoord te plegen

Een tiental weeskinderen hebben in Casablanca geprobeerd om zelfmoord te plegen. De kinderen verbleven tot voor kort in een weeshuis in Ain Chock.

Tetouan: camera legt stelende politieman vast

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een onderzoek gestart naar een politie inspecteur in Tetouan die van diefstal wordt verdacht. De feiten werden door bewakingscamera’s...

Politieman pleegt zelfmoord in Nador

Een politieman heeft in Nador zelfmoord gepleegd. Zijn levenloos lichaam werd in een hotelkamer in Al Araoui gevonden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team