27 augustus 2015 - 18:02 - Marokko
Maram Said is de nieuwe blonde bimbo van de Istiqlal-partij. De jonge vrouw moet de partij een nieuwe boost geven tijdens de verkiezingscampagne.
De jonge vrouw, zangeres in haar vrije tijd, heeft zich enkele dagen geleden bij de oudste partij van Marokko aangesloten.
Door de vele vragen over haar keuze voor de Istiqlal verklaarde de jonge vrouw dat ze niet wordt betaald om de verkiezingscampagne van de partij op gang te krijgen. Ook maakt ze naar eigen zeggen niet van de situatie gebruik om bekend te worden en stelt dat ze een gediplomeerde ingenieur in de informatietechnologie is.
Maram Said is heel actief op sociale media waar ze zowel fans als tegenstanders heeft. De jonge zangeres werkt aan een nieuwe singel, een geschenk voor haar nieuwe partij en diens leider, Hamid Chabat.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs