Zoeken

Spaanse politie vindt Marokkaanse migranten in kermisattracties

- Wereld

Geschreven door Said A.

De Spaanse politie heeft dinsdag 30 Marokkaanse en Algerijnse migranten gevonden in kermisattracties in Sebta.

De kermisattracties waren in de haven en zouden dezelfde dag met de boot naar Spanje worden vervoerd. De attracties werden echter uit voorzorg gecontroleerd met honden en hartslagdetectoren.

De migranten werden onder meer in botsauto’s en spooktreinen gevonden. Een woordvoerder van de Guardia civil bevestigde de informatie en stelde dat de migranten “half bedekte attracties gebruikten om zich te verstoppen” en zo in Europa te geraken.

In Sebta wordt jaarlijks een grote kermis georganiseerd tijdens het feest van de patroonheilige van de stad, de “Maagd van Afrika”. Daarvoor komen 350 kermisvoertuigen vanuit Europa naar de enclave.

Lees meer

300 Afrikaanse migranten bestormen grensovergang Sebta (video)

Ruim 300 migranten uit sub-Sahara Afrika hebben dinsdagochtend geprobeerd de Spaanse exclave Sebta binnen te komen. Ze slaagden daar echter niet in.

Negen Marokkaanse migranten voor kust Tunesië gered

Voor de kust van het Tunesische Zarsis zijn 22 migranten, waaronder negen Marokkanen, door de hulpdiensten gered.

Spanje gaat migranten na "redding" naar Marokko terugbrengen

Marokko en Spanje hebben een overeenkomst gesloten voor de repatriëring van migranten die op bootjes in de Middellandse zee worden gevonden.

Migranten uit Nador onder achterbank auto ontdekt in Almeria

Twee Marokkaanse migranten werden eerder deze maand door de Spaanse politie in de haven van Almeria gearresteerd.

Mensensmokkelnetwerk tussen Marokko en Spanje opgerold

De Spaanse politie heeft vrijdag aangekondigd een groot mensensmokkelnetwerk die migranten vanuit Marokko naar de Canarische Eilanden hielp te hebben opgerold.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team