10 augustus 2017 - 17:30 - Wereld
De Spaanse politie heeft dinsdag 30 Marokkaanse en Algerijnse migranten gevonden in kermisattracties in Sebta.
De kermisattracties waren in de haven en zouden dezelfde dag met de boot naar Spanje worden vervoerd. De attracties werden echter uit voorzorg gecontroleerd met honden en hartslagdetectoren.
De migranten werden onder meer in botsauto’s en spooktreinen gevonden. Een woordvoerder van de Guardia civil bevestigde de informatie en stelde dat de migranten “half bedekte attracties gebruikten om zich te verstoppen” en zo in Europa te geraken.
In Sebta wordt jaarlijks een grote kermis georganiseerd tijdens het feest van de patroonheilige van de stad, de “Maagd van Afrika”. Daarvoor komen 350 kermisvoertuigen vanuit Europa naar de enclave.
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval