Marokko: vader en zoon in Nador opgepakt voor mensensmokkel
Een 47-jarige vader en zijn 25-jarige zoon zijn zaterdag in het noord-Marokkaanse Nador gearresteerd voor hun deelname aan een smokkel van migranten.
- Marokko
De koninklijke Marokkaanse marine heeft vorige week in de nacht van donderdag op vrijdag 330 migranten in de Middellandse zee opgepikt.
Alle migranten komen uit landen van sub-Sahara Afrika en waren met meerdere bootjes op weg naar Spanje toen ze werden onderschept.
Onder de migranten bevonden zich meerdere vrouwen en jonge kinderen. Allen werden naar de havens van Ksar Sghir en Nador gebracht en doen het naar omstandigheden goed.
In dezelfde nacht vertrokken tientallen bootjes met migranten vanaf de Marokkaanse kust naar Europa. Duizenden migranten wachtten namelijk op de terugkeer van het goed weer om hun kans te wagen en hun Europese droom waar te maken.
Lees meer
Een 47-jarige vader en zijn 25-jarige zoon zijn zaterdag in het noord-Marokkaanse Nador gearresteerd voor hun deelname aan een smokkel van migranten.
Een man afkomstig uit Kameroen is door de politie in Tanger gearresteerd voor het smokkelen van migranten naar Europa.
De Koninklijke gendarmerie heeft eerder deze week 95 migranten op een strand in Driouch, net voor hun vertrek naar Europa tegengehouden.
De koninklijke marine heeft ruim 200 migranten die op weg waren naar Spanje, in de Middellandse zee opgepikt.
De Marokkaanse koninklijke marine heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag honderden migranten in nood gered.