Marokkaanse Soraya uit Nederland laat jury The Voice sprakeloos
De jonge Soraya El Aouad uit Nederland heeft de jury van The Voice Arab sprakeloos gelaten met haar knappe interpretatie van At Last van Etta James.
25 september 2013 - 13:00 - Marokko
De 19-jarige Marokkaanse Leyna Sadki uit Malaga, heeft maandag in een recordtijd de jury weten te overtuigen van het muzikaal programma ’La Voz’, Spaanse versie van The Voice. Leyna, afkomstig uit Casablanca en studente in klassieke filologie, koos ervoor om door jurylid David Bisbal te worden gecoacht.
Lees meer
De jonge Soraya El Aouad uit Nederland heeft de jury van The Voice Arab sprakeloos gelaten met haar knappe interpretatie van At Last van Etta James.
In de laatste eliminatiefase van The Voice Arabia op zaterdagavond, werd de jury volledig weggeblazen door de Marokkaanse kandidaat Mahmoud Tourabi.
Karima Gouit verraste afgelopen oktober de jury van The Voice Turkije met een knappe auditie. De 22-jarige Marokkaanse zong toen in het Arabisch, het Engels en zelfs in het...
Najat Rajoui heeft afgelopen weekend veel indruk gemaakt op de jury van The Voice op MBC. De Marokkaanse kreeg zelfs een staande ovatie van het publiek en de jury.
Karima Gouit, een 22-jarige zangeres van Marokkaanse afkomst, heeft de jury van The Voice Turkije unaniem overtuigd. Ze zong in het Arabisch, het Engels en zelfs in het Turks.