26 september 2018 - 10:00 - Marokko
De Marokkaanse marine meldt in een verklaring dat een patrouille schoten heeft gelost op een go-fast in Marokkaanse wateren. De inzittenden weigerden te stoppen toen hen dat werd gevraagd.
In een verklaring van de prefectuur van Mdiq-Fnideq wordt vermeldt dat de legerboot van de marine dinsdag meerdere malen op de speedboot heeft moeten schieten.
De bestuurder van de boot, een man met de Spaanse nationaliteit, weigerde aan een controle mee te werken. Bij de schietpartij raakten officieel vier mensen gewond.
Volgens bronnen van 2M zaten een tiental mensen in de speedboot. Meerdere mensen raakten gewond en één vrouw zou zijn overleden bij aankomst in het ziekenhuis van Mdiq. Alle passagiers van de boot hebben de Marokkaanse de nationaliteit.
Marokko krijgt (eindelijk) toegang tot Amerikaanse vismarkt
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Marokko blokkeert lading runderen, duizenden dieren vast in haven
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Lynk & Co verovert Marokko met wagens van de toekomst
Schokkend: kakkerlak in tajine in Rabat
Incident op luchthaven Marokko: passagiers Ryanair opgesloten (video)
Moordzaak Anouar in Tanger: familie wijst naar broers
Politieke aardbeving verwacht na corruptieonderzoek in Marokko
Vakantie in Marokko? De 10 must-buys!
Marokko kiest voor Russische technologie
"Dit had ik nooit verwacht": Britse influencer in shock na trip in Marokko (video)