Marokkaanse kaftan ster van de week in Tanger (video)
Fans van de Marokkaanse kaftan verzamelden zich deze week in Tanger om de nieuwste collecties te ontdekken. Reportage Soltana.
- Cultuur
De beroemde Libanese televisiepresentatrice Maria Maarouf sprak vol lof over de Marokkaanse kaftan op het Dubai Film Festival.
Volgens haar « lijkt de kaftan op geen enkel ander kledingstuk » en is « vol vreugde ». Het is de eerste « maar zeker niet de laatste keer » dat ze een kaftan draagt. Video!
Lees meer
Fans van de Marokkaanse kaftan verzamelden zich deze week in Tanger om de nieuwste collecties te ontdekken. Reportage Soltana.
Gevangenis of niet, Saad Lamjarred blijft plannen maken voor de toekomst. De Marokkaanse zanger heeft een rol in een Egyptische film geaccepteerd.
De Marokkaanse kaftan was de onbetwistbare ster op de Oriental Fashion Show in Parijs eind vorige week. Drie Marokkaanse modeontwerpers toonden hun mooiste creaties.
Shahrukh Khan is binnenkort terug in Marokko. De bekende Bollywood-acteur wordt in het koninkrijk verwacht voor de opnames van zijn nieuwe film « Raees ».
Een jonge actrice uit Marrakech vertelde aan Febrayer over haar moeilijke levensomstandigheden. Najat Bensalem werd enkele dagen geleden op internet bespot vanwege het kleed dat...