Marokko: man probeert ex-vrouw op straat te doen aborteren
Een man heeft onder de invloed van drugs zijn ex-vrouw op straat in Rabat mishandeld in een poging om haar te doen aborteren.
- Marokko
Een 27-jarige Marokkaanse vrouw is in Italië tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het verbranden van haar eigen zoon.
Toen het kind met een gescheurde broek naar huis terugkeerde na op straat met vriendjes te hebben gespeeld, greep de vrouw naar een warme strijkijzer en verbrande hem. De jongen werd regelmatig mishandeld.
Het ziekenhuis waar het kind werd opgenomen constateerde 26 blauwe plekken en verwondingen over heel zijn lichaam.
Giornale di Vicenza bericht dat het leven heel moeilijk was geworden voor de moeder sinds het vertrek van haar man. De vader va het jonge slachtoffer was naar Duitsland vertrokken. Zij bleef achter in Italië. Aan de media verklaarde ze enkel "ik ga door moeilijke momenten".
De vrouw heeft de voogdij over haar zoon verloren en wenst niet in beroep te gaan. De jongen woont nu in een tehuis voor mishandelde kinderen.
Lees meer
Een man heeft onder de invloed van drugs zijn ex-vrouw op straat in Rabat mishandeld in een poging om haar te doen aborteren.
Een baby is in Casablanca door haar eigen moeder kort na haar geboorte verstikt. De vrouw was door de vader van het kind en haar familie verworpen.
Een Marokkaanse vrouw heeft in Italië voor veel positieve reacties gezorgd door haar eerlijkheid na een fout van een medewerkster van een geldtransferagentschap.
Damia El Assali, een Marokkaanse vrouw, werd woensdag dood aangetroffen in haar huis in het Italiaanse Borgonovo. Haar keel was doorgesneden.
Een vrouw is door het hof van beroep in Tanger tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op haar zoon in mei dit jaar.