18 september 2019 - 18:50 - Cultuur
De Marokkaanse humorist Rachid Rafiq wordt van verkrachting met een zwangerschap als gevolg verdacht. Het vermeende slachtoffer eist dat hij zijn zoon erkent.
Akhbarona bericht dat 25-jarige moeder tien maanden geleden van een gezond jongetje beviel na op 9 februari 2018 door Rachid Rafiq te zijn misbruikt.
Het slachtoffer stelt tijdens een avondje van de groep "Humouraji" in Marrakech door de cabaretier te zijn verkracht. Rafiq zou toen dronken zijn geweest en haar hebben gedwongen om met hem te slapen, met een zwangerschap en de geboorte van haar baby als gevolg.
De jonge vrouw werd door haar familie verworpen en vraagt sinds de geboorte aan de humorist om haar te helpen het kind op te voeden, wat Rafiq weigert.
Volgens de jonge moeder wil de humorist het kind ook niet erkennen omdat hij getrouwd is. De moeder van Rafiq, die op de hoogte is van de hele situatie, had zelfs aan de jonge vrouw voorgesteld om een abortus te regelen. Na meerdere pogingen om een akkoord te vinden heeft de jonge vrouw besloten om de cabaretier voor de rechter te slepen.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses