Zoeken

Marokkaanse redt twee arbeiders van dood in VAE

25 november 2019 - 10:50 - Wereld

Geschreven door Said A.

Een Marokkaanse vrouw en haar Griekse vriendin hebben een heldendaad verricht in Ajman in de Verenigde Arabische Emiraten, door twee ruitenwassers van de dood te redden.

De twee mannen waren aan het werk toen plots een onweer losbarstte. De twee raakten vast op hun steiger en riskeerden elk moment neer te storten.

Volgens Albayane bevonden de twee vrouwen zich op de 9e verdieping van de toren waar de twee ruitenwassers aan het werk waren. Ze zagen wat er gebeurde en wisten een kabel van de steiger te grijpen en deze ferm vast te houden tot de komst van de reddingsdiensten.

De twee arbeiders werden door redders van de steiger gehaald. De vrouwen werden naar het ziekenhuis afgevoerd met lichte verwondingen die ze tijdens hun heldendaad opliepen.

Lees meer

Spanje: Marokkanen slachtoffer afrekening drugsmilieu

In Marbella in het zuiden van Spanje zijn in de afgelopen twee maanden minstens zes mensen geliquideerd voor hun banden met het drugsmilieu, waaronder twee Marokkanen.

Marokkaanse "Spidermen" verrichten heldendaad in Italië

Twee jonge Marokkanen uit Lecce, in het zuiden van Italië, hebben afgelopen dinsdag een heldendaad verricht door een bejaarde vrouw van de dood te redden.

Spanje: migrant redt gehandicapte man en krijgt verblijfsvergunning

Een man die illegaal in Spanje verbleef, heeft in Denia een verblijfsvergunning gekregen als dank voor zijn heldendaad begin december.

Italië: wanhopige Marokkaan springt voor trein

Een Marokkaanse man heeft in Italië zelfmoord gepleegd na een poging om zijn Italiaanse ex-vrouw in een winkelcentrum in Bologna te vermoorden.

Marokkaan redt twee toeristen van verdrinking

Een Marokkaanse strandwachter heeft afgelopen zondag op het strand van Imi Nterka in Mirleft bij Sidi Ifni, twee Oostenrijkse toeristen uit het water gehaald die dreigden te...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team