9 september 2015 - 17:30 - Wereld
Een Marokkaanse Blauwhelm is maandag in Bangui omgekomen bij een verkeersongeval. Een tweede Blauwhelm werd in een kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.
Adil Khtira, 23, bezweek kort na het ongeval aan zijn verwondingen. De nationaliteit van het tweede slachtoffer werd niet bekendgemaakt.
Het Minusca heeft in een verklaring zijn diepe medeleven met de families en vrienden van de jonge Marokkaan geuit.
Sinds het begin van de vredesoperatie van de Verenigde Naties in april 2014 in Centraal-Afrika zijn al vijftien Blauwhelmen omgekomen.
Afgelopen februari waren ook al drie Marokkaanse Blauwhelmen bij een verkeersongeval in Ivoorkust omgekomen. Zij escorteerden een konvooi na een ontwapeningsmissie.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Utrechtse Amir slachtoffer fatbike-drama
Hoensbroekse Yasmin (3) overlijdt na stopzetten behandeling
Palestijnse vlag op joodse profielen, Marokkaanse student veroordeeld
Veel mysterie rond dodelijke val Abdel uit raam in Brussel
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
Rechtszaak Amsterdam: verdachten brachten vrouwen uit Marokko voor prostitutie
Imam Alkmaar ontslagen na Israël-trip