Zoeken

Marokkaanse actrice Jihane Khalil reageert op uitzetting door Egypte

22 maart 2018 - 13:20 - Cultuur

Geschreven door Said A.

De Marokkaanse actrice Jihane Khalil is enkele dagen geleden uit Egypte gezet omdat ze regelmatig niet kwam opdagen voor opnames. Haar uitzetting gebeurde op vraag van de Unie van acteurs in Egypte.

Volgens Assabah stelt Jihane Khalil echter altijd goed te zijn ontvangen door de productiehuizen in Egypte en altijd haar verplichtingen te zijn nagekomen. Ze begrijpt daarom de reactie van de Unie van acteurs niet.

Het besluit om een einde te maken aan al haar opnames in Egypte volgt op een klacht van het productiehuis van de serie "Bayt Assalaief", die de jonge actrice van ongewettigde afwezigheden beschuldigd.

Ondanks de situatie bevindt Jihane Khalil zich volgens een bron van het blad nog steeds in Egypte waar ze aan opnames deelneemt in de regio van Cheikh Zayed.

Lees meer

Colombiaanse telenovela in Marokko opgenomen (video)

Een Colombiaanse filmcrew van 39 mensen is zaterdag in Marokko aangekomen voor de opnames van een telenovela.

Celstraf voor Marokkaanse actrice Meriem Hussein in Koeweit

De Marokkaans-Iraakse zangeres en actrice Meriem Hussein is in Koeweit tot een gevangenisstraf veroordeeld.

Opnames Marokkaanse acteur Driss Roukh in ziekenhuis lopen uit de hand

De opnames van een televisieserie van Driss Roukh in het Moulay Youssef ziekenhuis in Casablanca zijn uitgelopen tot een handgemeen tussen leden van de filmploeg en artsen.

Pamela Anderson gaat samenwonen met Marokkaanse voetballer Adil Rami

Pamela Anderson heeft besloten om met haar vriendje Adil Rami te gaan samenwonen. De Franse international van Marokkaanse afkomst en de bekende actrice verblijven in Marseille.

Nieuwe film "Razzia" van Nabil Ayouch verboden in Egypte

De nieuwe film van de Marokkaanse filmmaker Nabil Ayouch, "Razzia", werd in Egypte verboden.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team