8 mei 2019 - 18:00 - Cultuur
De gezondheidstoestand van Fatima Regragui, bekende Marokkaanse actrice, is in de afgelopen jaren sterk achteruit gegaan.
Volgens Ahdath is de actrice kortgeleden ook blind geworden als gevolg van een lange ziekteperiode. Ze onderging bovendien een oogoperatie waardoor ze wekenlang in bed moest blijven.
Hicham El Ouali reageerde op Facebook. De acteur schreef: "Blindheid van de ogen is op zichzelf geen probleem, maar wel de blindheid van de geest. Zicht is de maatstaf voor het meten van de menselijkheid van de mens. Lalla Fatima wenst je Ramadan Mubarak karim".
Fatima Regragui is een icoon van de Marokkaanse film. Ze was één van de eerste Marokkaanse actrices. Ze begon haar carrière in de jaren ’50 toen de sector bijna exclusief voor mannen was gereserveerd.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko