Zoeken

Marokkaans opkomend talent tekent bij Schalke04

9 april 2019 - 20:30 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Nassim Boujellab heeft zijn eerste professioneel contract bij Schalke04 te pakken. De Duitse Marokkaan speelt al jaren bij de club waar hij ook werd gevormd.

De 19-jarige middenvelder heeft tot 2022 met Schalke04 getekend. Dat bericht de club zelf op zijn website. "Nassim is een jongen met veel potentieel. Hij wil zich verder ontwikkelen zoals hij zelf in de laatste weken heeft aangetoond.", aldus de coach in een verklaring op de website.

Bij Schalke04 zal Boujellab met de Marokkaanse internationals Hamza Mendyl en Amine Harit spelen. Beiden worden echter in Frankrijk aangekondigd voor het komend seizoen.

Boujellab speelde afgelopen zaterdag al zijn tweede officiële wedstrijd met Schalke 04 tegen Eintracht Frankfurt. Zijn salaris bij de club werd niet bekend gemaakt.

Lees meer

Achraf Hakimi gereed voor Afrika Cup 2019

Abderrazak Hefti, arts van de Atlas Leeuwen, is zeer optimistisch over de de deelname van Achraf Hakimi aan de Afrika Cup 2019.

FC Barcelona denkt aan Amine Harit

Amine Harit vertrekt volgend seizoen mogelijk naar FC Barcelona. De verantwoordelijken van de Spaanse topclub hebben interesse getoond in de jonge Marokkaanse international.

Saoedische club doet opnieuw bod op Younes Belhanda

De Saoedische club Al Ittihad heeft voor de tweede keer een bod gedaan op de Marokkaanse international Younes Belhanda.

Mohamed Abarhoun tekent in Turkije

Mohamed Abarhoun heeft met de Turkse club Çaykur Rizespor getekend. De Atlas Leeuw speelt het komend seizoen met zijn landgenoten Aatif Chahechouhe en Marwane Saadane.

Na FC Barcelona heeft ook Bayern München interesse in Amine Harit

Amine Harit heeft de aandacht getrokken van de grootste Europese clubs. De jonge Marokkaanse international zou na FC Barcelona, nu ook Bayern München sterk interesseren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team