Zoeken

Marokkaans Parlement heeft last van muizen en ratten

30 januari 2016 - 13:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Het parlementsgebouw in Rabat wordt geteisterd door muizen en ratten. Parlementsverantwoordelijken hebben een aanbesteding uitgeschreven voor ongediertebestrijdingsbedrijven.

Volgens Akhbar Al Yaoum zal de winnaar van de aanbesteding op 2 maart bekend worden gemaakt. Intussen zullen de leden geduld moeten tonen met hun ongewilde gasten.

Ratten en muizen kunnen ziektes dragen en verspreiden. Ook veroorzaken ze veel schade door onder meer aan isolatiemateriaal en kabels te knagen.

Lees meer

Aardbeving in Nador en Al Hoceima: 15 gewonden

Bij de aardbeving van maandagochtend in de Middellandse zee tussen Marokko en Spanje zijn in Nador en Al Hoceima vijftien mensen gewond geraakt.

Marokkaan wordt veiligheidsbaas Brits parlement

Kamal El Hajji werd tot hoofd van de veiligheid van het Brits parlement benoemd. Het is de eerste keer in 600 jaar dat iemand van buitenlandse afkomst deze functie bekleedt.

Opening expresweg Taza - Al Hoceima uitgesteld tot 2018

De opening van de nieuwe expresweg van 148,5 km tussen Taza en Al Hoceima is met drie jaar uitgesteld. De weg moest volgens planning in 2015 worden geopend.

Aanbesteding uitgeschreven voor bouw nieuwe stadion Tetouan

Zoals in oktober werd aangekondigd komt er in het noord-Marokkaanse Tetouan een nieuw voetbalstadion op 18 hectare.

Marokkaanse politie arresteert preventief salafisten

Een tiental Marokkaanse salafisten werden deze week, in aanloop naar de eindejaarsfeesten, preventief gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team